KURUMSAL mozaik Decus Living Store 1987 yılından bu yana süregelen sektör tecrübesinin ve siz müşterilerimizden gelen taleplerin bir sonucudur.

Seramik, doğal taş, yapı kimyasalları, banyo dolap ve aksesuarları, duş ve kabin sistemleri, vitrifiye, armatür, izolasyon, sauna&spa sistemleri vb. gibi mevcutta hizmet verdiğimiz ürün gruplarımıza ek olarak yeni konseptimizle birlikte mobilya, aydınlatma, özel üretim ahşap ürünler , mutfak dolap ve aksesuarları, ankastre cihazlar, duvar kağıdı, parke,boya gibi yeni ürün grupları ekledik.

Yeni konseptimizi oluştururken amacımız; müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda onlara yapı malzemeleri ve ev dekorasyonunda ihtiyaç duydukları ürünleri bütün detaylarıyla en yeni, en moda, en kaliteli haliyle bir araya getirerek Decus Living Store çatısı altında sunmaktı.
Geldiğimiz noktada Dünyanın ve Türkiye'nin kaliteli, yenilikçi ve öncü markalarının ürünlerini bütün detaylarıyla mağazamızda sergilemekteyiz.

Her geçen gün ürün gruplarımıza ve markalarımıza hızlı bir şekilde bir yenisini daha ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.