Banyolar yaşam alanlarının en çok yıpranan mekanlarıdır .Nedeni ;gerek temiz su ve pis su tesisat aksını mekan olarak içermesi , gerekse kimyasal temizlik maddelerine bağımlı yıpranmalardır .
Banyonuz hem görsel ,  hem de teknik olarak uzun yıllar keyifle kullanmanız için aşağıda dikkat edilmesi gereken konuları sizlerle paylaşmak istedik .

1–Ankastre Batarya ve Gömme Rezervuar Seçimi 

Banyonuzun zemin ve duvar kaplaması yapılmadan ankastre batarya ve gömme rezervuarlarının montajı yapılmalıdır. Bu ürünlerin montajı uzman kişilerce yapılmalıdır. Özellikle gece sessizlik olduğunda rezervuarın dolum sesini dinlememek için sessiz çalışan rezervuar seçebilirsiniz . Tepe duş ve duvarda farklı model ve adette su jetleri ile duşunuzu şölene dönüştürebilirsiniz .Sudan etkilenmeyen gizli led şeritlerle banyonuzu daha şık hale getirebilirsiniz.

2–Zemin ve Duvar İzolasyon 

Banyonuzun zemin ve duvar döşeme ürünlerini uygulanmadan önce  , ileride yaşanabilecek sorunları önlemek için doğru izolasyon malzemesi , izolasyon bandı ve gider sistemi uygulanmalıdır. Doğru yalıtım yapılmayan mekanlarda  potansiyel elektrik, yangın tehlikesi ve küf gibi problemlerle karşılaşılabilir. Mağazamızda Ardex , weber marka izolasyon ürünleri ve Aco marka gider süzgeçleri ile zemin ve duvar kaplamalarınızı uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz .Ürünlerin doğru uygulanması için ustanıza gerekli bilgilendirmeyi satış ekibimiz yapmaktadır .

3-Zemin ve Duvar Döşeme

Banyonuza seçeceğiniz zemin ve duvar kaplaması için sayısız ürün seçeneği vardır .Bu ürünlerin uzun yıllar keyifle kullanılabilmesi için doğru yapıştırıcı ile uzman ekip tarafından yapılması gerekmektedir.

4–Vitrifiye, Dolap ve Aksesuar Seçimi 

Banyonuza seçeceğiniz eviye ve klozetin kalitesi önemlidir. Vitrifiye ürünlerin üzerindeki sırlar farklılık gösterir. Klozetlerin iç su akım yönleri farklıdır . Temizlik ve dışarıya sıçrama yapmaması için doğru ürün seçilmelidir. Klozet ve eviyenizi seçtikten sonra uygun batarya seçilmelidir.  Bataryaların iç kartujları hem uzun yıllar kullanımı hem de su tasarrufu için önemlidir. 

Hem dekoratif hem de kaliteli farklı marka banyo dolaplarını seçerken sıcak ve neme dayanıklı mobilyalar kullanmanızı öneririz. 
Banyo aksesuarları farklı materyallerle kaplanmaktadır. Uzun yıllar sorunsuz kullanım için krom kaplama olanları tercih ediniz .