SSS

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sıkça Sorulan Sorular kısmımızdan yardım alabilir, daha fazla detay ya da soru için bize iletişimden ulaşabilirsiniz.

Mağazamızda evinizin zemin döşemesi için gerekli porselen karo , seramik , parke ,izolasyon, yapıştırıcı,  duvar kağıdı ,banyo ve mutfağınız için armatür , hidro masajlı sistem ve küvetler, duş kabinleri, eviye, vitrifiye (klozet ,lavabo)  ,hazır mutfak ve ankastre cihaz , banyo dolabı ve aksesuar ,işletmeniz için teknik porselen karo ve havuz mozaikleri ürünlerini bulabilirsiniz .

Mağazamız haftanın 6 günü, sabah saat 8,30 ’dan akşam 18.15’e kadar hizmet vermektedir. Pazar Günleri sabah 11.00 den akşam 18.00 e kadar hizmet vermektedir. Bayram tatilleri ile ilgili uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

Mimari ekibimiz mutfak için ücretsiz ölçü ve bilgilendirme yapmaktadır.

Öncelikle eviniz ve bütçeniz için en uygun ürünü , hayalinizdeki tasarım ile buluşturmanız gerekiyor . Görsel güzelliğin yanısıra doğru teknik malzeme ve uzman kişilerce uygulama yapılması  uzun yıllar sorunsuz kullanım için önemlidir. Hem ürün seçimi hem de doğru bilgilendirme için mağazamıza bekleriz.

Mağazadan alınan ürünler aynı hafta içinde adresinize sevk edilir. Ürün iadesi şartları satış temsilcimizce sipariş onayı aşamasında size bildirilir. Özel sipariş ile sizin için getirilen ürünler iade alınmaz .

Teslimat anındaki kusurlar, teslimat anında bildirilmelidir. Teslimat  sonrası tespit edilen ,üretimden kaynaklı problemler için sorunun fotoğrafını çekerek info@decus.com.tr adresine bildirmenizi rica ederiz.

Sade Ol!

Sadelik ve zerafetin birleştiği nokta

Eşsiz Çalışma

Profesyonel çalışma prensibi

Eşsiz Tasarım

Birbirinden farklı tasarımlar

Başka Sorularınız mı Var?